Andis+Laura

Es nevaru aprakstīt, cik ļoti laimīgs kāzu fotogrāfs sogad es esmu. Ja iepriekšējos gados man nesagādāja problemas vismīļāko kāzu izvēlēšanās (pa kluso, pati priekš sevis), tad šogad esmu galīgi apjukusi – kolosālu kāzu netrūkst!

Te būs viens no topa paša augšgala stāstiem – par Andi un Lauru, un viņu kolosālajām kāzām mežā. Esmu nosmaidījusi visas šīs pāris bilžu atlases stundas tā, ka vaigi sāp, jo tik forši jautri, kā gāja šajās kāzās, bieži neiet (ko var diezgan labi redzēt Lauras sejasizteiksmēs). Lai gan šī man bija ceturtā kāzu diena tajā nedēļā, pie tam pēc kārtas, nogurumu nejutu, bridu pa purvu (nu jau būšu diezgan profesionāla ar dūmu migliņas radīšanu), krāmēju zariņus, meklēju smukākās foto sienas, smējos, smējos, smējos..kāpu kalnos un ripoju lejās. Jūs esiet lieliski! Paldies, ka varēju piedalīties šajā fantastiskajā notikumā!

2 Komentāri

 • Anete
  7 gadi ago

  Ļoti skaisti. Harismātisks pāris, mīlestība acīs pilnīgi dzirkstī. Brīnišķīgas fotogrāfijas. Varbūt tāda nestandarta vieta kāzām, bet, redzot fotogrāfijas, var teikt, ka šim pārim labāku un atbilstošāku vietu kāzām neatrast. Brīvība, gaiss un skaistie Latvijas meži. Es laikam esmu par bailīgu, lai ar plikām kājām pa meža sūnām bristu un gultos tajās (bet varbūt savā kāzu dienā jādara kas trakāks ārpus savas drošības un komforta zonas, lai būtu atmiņas un šādu fotogrāfiju dēļ, noteikti).

  Patiesi skaisti.
  Paldies.

 • renars
  7 gadi ago

  Pozitīvi 🙂

Rakstīt komentāru

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Līdzīgi ieraksti