Larry + Hayden

Ak,  ar ko lai te sāk? Nesaprotu, vai esmu šīs kāzas piedzīvojusi vai tikai nosapņojusi – lidot uz eksotisku salu Meksikā un pavadīt kolosālu dienu kopā ar brīnišķīdiem cilvēkiem (nu tādiem, kuri ne tikai izskatās pēc supermodeļiem, bet arī ir patiešām labestīgi, silti, patīkami un ļoti iemīlējušies viens otrā) nešķiet kas tāds, kas ar mani tā vienkārši varētu notikt.

Lasīt vairāk

Juris + Evita

Jaunais gads ir klāt un gribu to iesākt ar brīnišķīgu foto stāstu – jaunas dienas sagaidīšanu, apprecoties dziļi dabā. Evita un Juris ir dabas mīļotāji, viņiem patīk atpūsties aktīvi, tāpēc nebija divu domu –

Lasīt vairāk

Andrejs + Ksenija

Kāpēc es jums rādu rudens kāzas pavasarī? Pavisam vienkārši – visi šie siltie toņi ir mana visvisvismīļākā kāzu sajūta un vienmēr ar nepacietību esmu gaidījusi septembri, kad sāksies mana brūni rūsganā krāsu gamma visriņķī.

Lasīt vairāk

Richard + Kalista

Šis burvīgais Islandes apmeklējums Septembrī nav kāzas, tā ir pirmskāzu fotosesija. Būsim atklāti – katrs neatteiktos no iespējas savā svētku tērpā tikt pie kādas episkas bildes, taču aizceļot laikā un vietā pagaidām vel īsti iespējams.

Lasīt vairāk

Klara + Hal

Viena no šī gada lielākajām pateicībām – iespēja pievienoties šim kolosālajam pārim kāzu dienā Velsā! Šis ir stāsts par DIY kāzām, kurās visi pielikuši roku, lai tā diena izdotos tieši tāda, kādu Klara izsapņojusi (lai gan lielākajai daļai darītāju tā arī līdz pēdējam nebija skaidrs, kāda tieši tā ir, haha) –

Lasīt vairāk

Aivars + Madara

Jau sen gribējās padalīties ar šo krāsaino dienu – nu tad beidzot! Tas nekas, ka šeit bildēs rudens – visas šīs krāsas man der arī pavasarim, gaidot, kad beidzot plauks un ziedēs!

Lasīt vairāk