This post is also available in: English (English)

Aivars + Madara

Jau sen gribējās padalīties ar šo krāsaino dienu – nu tad beidzot! Tas nekas, ka šeit bildēs rudens – visas šīs krāsas man der arī pavasarim, gaidot, kad beidzot plauks un ziedēs!

Lasīt vairāk

Ģirts + Anita

Manai mīļajai Anitai šovasar bija kāzas! Varbūt kāds no Jums vel atcerās, ka savas foto gaidas reiz (pirms apmēram 11-12 gadiem) uzsāku kopā ar šo dāmīti, pašas pirmās fotosesijas fotografējām duetā, arī pārīti pirmo kāzu piedzīvojām kopā.

Lasīt vairāk

SIGVARS + EVA

Šobrīd varu teikt, ka esmu šur tur pabijusi un dažādas ceļojumu emocijas piedzīvojusi. Man tik ļoti patīk pasaule ar visu tās daudzveidību, taču, kā jau katram cilvēkam, arī man ir mīļākās vietas.

Lasīt vairāk

KRISTERS + ANASTASIA

Nav aprakstāms tas prieks, kāds manī dzīvoja jau kopš mirkļa, kad uzzināju, ka Anastasija precās! Pagājušogad apprecināju viņas dvīņu māsu Katrīni tik pat mazā un jaukā kompānijā, tāpēc šīs kāzas bija patiešām gaidīts mirklis.

Lasīt vairāk

Edijs + Evelīna

Laiks mīlīgām, jaukām pavasara kāzām! Edija un Evelīnas lielā diena ir burvīgs piemērs tam, kā likt fotogrāfam sajūsmā iespiegties – ne tikai mani sagaidīja detaļu plūdi no rīta pucējoties, bet arī ceremonija un fotosesija bija ļoti skaisti pārdomātas, saskaņotas un iekļāvās viņu stāstākrāsu &

Lasīt vairāk