Richard + Kalista

Šis burvīgais Islandes apmeklējums Septembrī nav kāzas, tā ir pirmskāzu fotosesija. Būsim atklāti – katrs neatteiktos no iespējas savā svētku tērpā tikt pie kādas episkas bildes, taču aizceļot laikā un vietā pagaidām vel īsti iespējams.

Lasīt vairāk

Klara + Hal

Viena no šī gada lielākajām pateicībām – iespēja pievienoties šim kolosālajam pārim kāzu dienā Velsā! Šis ir stāsts par DIY kāzām, kurās visi pielikuši roku, lai tā diena izdotos tieši tāda, kādu Klara izsapņojusi (lai gan lielākajai daļai darītāju tā arī līdz pēdējam nebija skaidrs, kāda tieši tā ir, haha) –

Lasīt vairāk

Aivars + Madara

Jau sen gribējās padalīties ar šo krāsaino dienu – nu tad beidzot! Tas nekas, ka šeit bildēs rudens – visas šīs krāsas man der arī pavasarim, gaidot, kad beidzot plauks un ziedēs!

Lasīt vairāk

Ģirts + Anita

Manai mīļajai Anitai šovasar bija kāzas! Varbūt kāds no Jums vel atcerās, ka savas foto gaidas reiz (pirms apmēram 11-12 gadiem) uzsāku kopā ar šo dāmīti, pašas pirmās fotosesijas fotografējām duetā, arī pārīti pirmo kāzu piedzīvojām kopā.

Lasīt vairāk

Roberts + Elīna

Jau sen dīdos un nevaru sagaidīt, kad varēšu publicēt šo galeriju – TIK ļoti man prieks par šiem abiem un arī liela pateicība, jo viņi man uzticējās un uzaicināja mani piedalīties tik brīnišķīgā notikumā!

Lasīt vairāk

SIGVARS + EVA

Šobrīd varu teikt, ka esmu šur tur pabijusi un dažādas ceļojumu emocijas piedzīvojusi. Man tik ļoti patīk pasaule ar visu tās daudzveidību, taču, kā jau katram cilvēkam, arī man ir mīļākās vietas.

Lasīt vairāk

KRISTERS + ANASTASIA

Nav aprakstāms tas prieks, kāds manī dzīvoja jau kopš mirkļa, kad uzzināju, ka Anastasija precās! Pagājušogad apprecināju viņas dvīņu māsu Katrīni tik pat mazā un jaukā kompānijā, tāpēc šīs kāzas bija patiešām gaidīts mirklis.

Lasīt vairāk