SIGVARS + EVA

Šobrīd varu teikt, ka esmu šur tur pabijusi un dažādas ceļojumu emocijas piedzīvojusi. Man tik ļoti patīk pasaule ar visu tās daudzveidību, taču, kā jau katram cilvēkam, arī man ir mīļākās vietas. Nu re – te nu es vienā no savām mīļākajām vietām – Norvēģijā, fotografējot savu mīļāko kāzu uzstādijumu – precēšanos bez viesiem, priekš sevis pašiem skaistā vietā, bez steigas, bez obligātiem pienākumiem un kaut kādiem noteikumiem.

Eva un Sigvars jau vairākus gadus dzīvo Norvēģijā, tāpēc savu īpašo dienu nolēma pavadīt tieši tur. Iepriekš notika gan izpētes braucieni, skaistākās vietas meklējot (to vietā gan redzēsiet biezu miglu, par kuru es lēkāju no priekiem, jo nebija jākūpina neviena pati dūmu svece, lai iegūtu efektu), gan kolosālu svētku galdu gatavojot. Viņi jau no sākuma nolēma – ceremonija būs pašiem priekš sevis, gredzenus viens otram uzliks kalna galā, teiks solojumus viens otram (un savai meitiņai), un oficiālos papīrus iebrauks parakstīt tajā pašā dienā bez fotokameru līdzdalības – svarīgākā ceremonija taču būšot jau nofotografēta. Un tā arī bija – pavisam vienkārši un skaisti. Trijatā stāvēja neredzama kalna pakājē rudenīgā ainavā ar šņkustošiem lieciniekiem fonā – un es jutos bezgala priecīga piedalīties un saglabāt skaistās atmiņas. Paldies Jums! Šo ceļojumu nekad neaizmirsīšu.

Paldies, Aija – visu dienu Tavas rociņas bija taisni laikā (smidzinošs lietus beidzās vien vakarā);

Paldies, inbloom par ziedu piedzīvojumu – Liāna bija sapakojusi kolosāku ziedu klēpi, kuru nogādāju Norvēģijā un pirms ceremonijas man bija iespēja noskaidrot, ir būt par floristu

SaveSaveSaveSave

SaveSave

SaveSave

Rakstīt komentāru

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Līdzīgi ieraksti